TEL 0212 861 00 81
CEP 0532 285 60 61
Çalışma Saatleri
09:00 - 20:00

NOT***: KAMYONETTEN OTOMOBİLE ÇEVİRME 05 KASIM 2023 İTİBARI  İPTAL EDİLMİŞTİR. GÜNCEL BİLGİ NİSAN 2024

 

OTOMOBİL OLAN ARAÇLAR

SADECE FIAT FIORINO

FABRİKADAN ORJİNAL 3+1 KOLTUKLU KAMYONET OLARAK ÜRETİLEN ARAÇLARA, ARKA KOLTUĞA BİR EMNİYET KEMERİ VE BİR BAŞLIK TAKILARAK 4+1 KİŞİLİK OTOMOBİLE ÇEVRİLMESİ YAPILMAKTADIR.

 

 

KANGO OTOMOBİLE ÇEVİRME

OTOMOBİLE ÇEVİRME DURDURULDU

kango resim

Renault Kango kamyonet olan 1+1 kişilik panelvan kamyonet, 3+1 kişilik camlı koltuklu kamyonet ve 4+1 kişilik camlı koltuklu kamyonet olan araçların kamyonetten otomobile çevirme araç tadilat projesi yapılmaya başlanmıştır.

Renault Kango kamyonetlerin hangi tipleri kamyonet olur?

Renault Kango panelvan ve camlı koltuklu kamyonet olana araçların C tipi, FC tipi ve KC tipleri kamyonetten otomobil olmaktadır.

 

Bunun için öncelikle aracın otomobile çevrilmesinin uygun olup olmadığı yetkili makine mühendisi tarafından kontrolü yapılmalıdır. Araç kamyonet’ten otomobile çevirmek için uygun ise kamyonetten otomobile araç tadilat projesi yapılmalıdır.

Kango kamyonetten otomobile çevirme araç tadilat projesi ile tuvtürk araç muayene istasyonundan araç tadilat muayene randevusu alınmalıdır. Kamyonetten minibüse çevirme araç tadilat projesi ve araçla birlikte tuvtürk araç muayene istasyonuna başvuru yapılmalıdır. Kango kamyonet’ten otomobile çevirme araç muayenesi yapıldıktan sonra araç sahibi notere başvuru yapmalıdır. 24 Ekim 2023 tarihi itibarı ile Kango kamyonetten otomobile çevirme araç tadilat muayenesi ücreti 1.149 lira olmuştur. Kango kamyonetten otomobile çevirme araç egzoz muayene ücreti 180 liradır.

Araç sahibi kango kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi, tuvtürk kango kamyoneti otomobile çevirme araç tespit raporu, tuvtürk kango kamyoneti otomobile çevirme araç muayene raporu  ve araç tescil belgesi ile birlikte noterde araç ruhsatlarını kamyonetten otomobile çevirmiş olurlar. 24 Ekim 2023 tarihi itibarı ile Kango kamyonetten otomobile çevirme araç ruhsat değişimi ücreti 717 liradır.

 

FORD CONNECT OTOMOBİLE ÇEVİRME

OTOMOBİLE ÇEVİRME DURDURULDU

Ford Connect Kamyoneti Otomobile Çevirme

FORD CONNECT OTOMOBİLE ÇEVİRME

 

Ford Connect Kamyonetin otomobile çevrilmesi için ruhsatında olması gereken bilgiler

Araç Markası:  Ford,   Araç Tipi: Connect PT2,  Motor Gücü: 66 kw, 81 kw, Azami Yüklü Ağırlık: 2240 Kğ olan araçlar kamyonetten otomobil olmaktadır.

Fabrikadan 4+1 olarak üretilen N1 sınıfı Ford Connect Pt2 tipi kamyonet  olan veya araç proje ile 4+1 kamyonet olan araçları, Ford Connect 4+1 panelvan kamyonet aracı kamyonetten otomobile çevirme araç tadilat projesi yapılarak otomobile çevirmek mümkündür.

Bunun için öncelikli olarak yetkili makine mühendisinden 4+1 kişilik kamyonetten 4+1 kişilik otomobile çevirme araç tadilat projesi yapılması gerekmektedir. Ford connect pt2 kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi ile birlikte, tüvtrük araç tadilat muayene randevusu alıp, aracı kamyonet'ten otomobile çevirme araç muayenesi yapılacaktır. Tüvtürk ford connect kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat muayene ücreti 1,149 lira, Kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi, kamyoneti otomobile çevirme araç muayene raporu ve araç muayene tespit raporu ile birlikte araç sahibi notere başvuru yaparak ford connect kamyonet araçlarını araç tescil belgesini yenileyerek kamyonet araçlarını 4+1 otomobile çevirmiş olurlar. Ford Connect kamyoneti otomobile çevirme noter araç ruhsat değişim ücretli 717 tl olmuştur. Ford connect kamyoneti otomobile çevirme egzoz muayene ücreti 180 lira olmuştur.

 

FORD COURİER  OTOMOBİLE ÇEVİRME

OTOMOBİLE ÇEVİRME DURDURULDU

Ford Courier Kamyoneti Otomobile Çevirme
FORD CONNECT OTOMOBİLE ÇEVİRME

 

FORD COURİER OTOMOBİLE ÇEVİRME PROJESİ

Aracın Markası       :  Ford 

Araç Tipi                 : JT8

Motor Gücü             : 70 kw, 55 kw, 74 kw

Azami Yüklü Ağırlık: 1795 kğ, 1875 kğ ve 2018 ve öncesi yıllara ait ford courier kamyonet araç otomobile çevrilmektedir. Kamyonetten otomobile çevrilen araçları 2018 model ve alt modelleri olur, üst modellerde çok yüksek ötv vergisi çıkmaktadır.

Tip Onay numarası: TR 2007/46 8249-03, Azami Yüklü Ağırlık: 1795 kğ,  Motor Gücü: 70 kw

Tip Onay numarası : TR 2007/46 8249-03, Azami Yüklü Ağırlık: 1795 kğ,  Motor Gücü : 55 kw

Tip Onay numarası : TR 2007/46 8249-04, Azami yüklü Ağırlık: 1795 kğ, Motor Gücü: 70 kw
Ford Courier araç tipi jt8 olan 3+1panelvan kamyoneti 3+1 otomobile çevirmek için öncelikli olarak, 3+1 kamyonet'ten 3+1 otomobile çevirme araç tadilat projesi çizilmesi gerekmektedir. Kamyonetten otomobile çevirme araç tadilat projesi ile birlikte, tuvtürk'ten araç tadilat muayene randevusu alınarak tuvtürk araç muayene istasyonuna 1.149 lira ödeyerek ford courier kamyonet aracı otomobile çevirme araç muayenesi yapılacaktır. Tuvtürkte kamyonetten otomobile çevirme araç tadilat muayenesi yapıldıktan sonra, Kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi, kamyoneti otomobile çevirme tuvtürk araç muayene raporu ve kamyoneti otomobile çevirme tuvtürk araç tespit raporu ile birlikte araç sahibi notere başvuru yaparak 717 lira Ford Courier kamyoneti otomobile çevirme araç ruhsat ücreti ödeyerek araçlarını kamyonetten otomobile çevirmiş olurlar. Ford Courier kamyoneti otomobile çevirme araç egzoz muayene ücreti 180 liradır. Bütün işlemler bittikten sonra araç ruhsatı ve kamyoneti otomobile çevirme projesi ile birlikte araç sahibi nakil vasıtaları vergi dairesine giderek, vergi dairesinde kamyonet olan araçlarını otomobile çevirmeleri gerekmektedir, yapılmadığı takdirde ileride ceza ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

OPEL COMBO KAMYONETİ OTOMOBİLE ÇEVİRME

OTOMOBİLE ÇEVİRME DURDURULDU

Opel Combo Kamyoneti Otomobile Çevirme

Opel Combo Otomobile Çevirme


Fabrikadan 1+1 veya 4+1 panelvan kamyonet olarak üretilen araçların bir kısmı 1+1 kişilik N1 sınıfı panelvan kamyonete cam açılıp, 3 kişilik koltuk montajı yapılarak araç   4+1 kişilik M1 sınıfı otomobile çevrilebilmektedir. Fabrikadan 4+1 yanları camlı N1 sınıfı panelvan kamyonetten 4+1 kişilik M1 sınıfı 5 kişilik otomobile araç projesi ile çevrilebilmektedir. Bunun için yapılması gereken önce kamyonetten otomobile araç tadilat projesi yapılması gerekmektedir. Araç tadilat projesi yapıldıktan sonra araç projesi ile birlikte tüvtürk araç tadilat muayenesi yapılması gerekmektedir, tüvtürk araç tadilat muayenesine araç girerken arka emniyet kemerleri e belgeli olması ve üçgen emniyet kemerli (şöför koltuğu kemeri) olarak girmesi gerekmektedir. Kamyoneti otomobile çevirme araç  tadilat muayenesi aynı zamanda genel muayene yerinede geçmektedir ve 2 yıllık muayene olmaktadır. Tüvtürk araç tadilat muayeneleri 01 Ekim 2023 yılı itibari ile 1.149 lira olmuştur. Araç tadilat muayenesi yapıldıktan sonra ruhsat sahibi kamyoneti otomobile çevirme projesi, araç muayene raporu, araç tadilat tespit raporu ile birlikte notere başvuru yaparak aracını kamyonetten otomobile çevirmiş olur. 01 Ekim 2023 yılı kamyoneti otomobile çevirme araç ruhsat ücreti 717 lira olmuştur. Opel Combo kamyoneti otomobile çevirme egzoz muaynene ücreti 1.180 liradır. 

Opel Combo kamyoneti otomobile çevirince, araç muayenesi 2 yıla çıkıyor, araç trafik sigortası kamyonet olarak değil otomobil olarak yapılıyor, araç hız limitleri kamyonetten otomobil hız sınıfına yükseliyor.

 

OPEL CORSA KAMYONETİ OTOMOBİLE ÇEVİRME

OTOMOBİLE ÇEVİRME DURDURULDU

OPEL CORSA KAMYONETİ OTOMOBİLE ÇEVİRME


Fabrikadan 1+1  panelvan kamyonet olarak üretilen araçların, arka kısmına cam takılması ve koltuk montajı yapılarak araç 1+1 kişilik n1 sınıfı kamyonet araçtan 4 kişilik M1 sınıfı otomobile çevrilir.  Bu işlem için öncelikli olarak kamyonetten otomobile çevirme araç tadilat projesi yapılacak, sonra araç tadilat projesi ile birlikte tüvtürk'te araç tadilat muayenesi yaptırılacak, araç tadilat muayenesi yapıldıktan sonra araç sahibi notere başvuru yaparak araç ruhsatını kamyonetten otomobile çevirir. Noterden alınan alınan ruhsat ve araç projesi ile birlikte nakil vasıtaları vergi dairesine başvuru yaparak aracın maliyedeki kamyonet olan kaydını otomobile çevirmesi gerekmektedir.01 Temmuz 2023 yılında kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat muayene ücreti 1,130 liradan, yeniden değerlendirme oranı ile 1.149 lira olmuştur. 2023 yılı kamyoneti otomobile çevirme noter araç ruhsatı 715 liradan, 717 liraya yükseltilmiştir. 01 Ekim 2023 tarihi itibari ile opel corsa kamyoneti otomobile çevirme egzoz muayene ücreti 1.180 lira olmuştur.

Opel Corsa 1+1 Panelvan kamyonet araçları otomobile çevirmek için öncelikli olarak yetkili makine mühendisine başvurmak gerekmektedir. Aracın otomobile çevrilmesinde problem yoksa, kamyonetten otomobile çevirme araç projesi çizilir, araç projesi yapıldıktan sonra araç tadilat projesi  ile birlikte, tuvtürk araç tadilat muayene başvurusu yapılarak tuvtürk'e 1,130 lira ödeme yapılarak araç tadilat muayenesi yaptırılır, Araç tadilat muayenesi yaptırıldıktan sonra kamyoneti otomobile çevirme projesi, tüvtürk araç tadilat tespit raporu ve araç muayene raporu ile birlikte, araç sahibi notere başvuru yaparak, 2023 yılı kamyoneti otomobile çevirme araç ruhsat ücreti olarak 717 lira ödeyerek aracını kamyonetten otomobile çevirmiş olur. Aracı kamyonetten otomobile çevirdikten sonra nakil vasıtaları vergi dairesine başvuru yapılarak, vergi dairesinde aracın kamyonet gözüken maliye kaydı otomobile çevrilmesi gerekmektedir, bu işlem yapılmazsa ilerde ceza ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

TRANSPORTER KAMYONETİ OTOMOBİLE ÇEVİRME

KAMYONETİ OTOMOBİLE ÇEVİRME

Volkswagen N1 sınıfı Transporter panelvan 2.5 tdı cıytvan 4+1 kamyonete, 2 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı 6+1 kişilik otomobile çevirme

Volkswagen N1 sınıfı Transporter panelvan 2.5 tdı 4+1 cityvan kamyonete, 4 koltuk montajı yapılarak M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirme

Volkswagen N1 sınıfı Transporter 7hk 2.5 tdı 2+1 kişilik kamyonette, 3 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı 6+1 otomobile çevirme araç tadilat projesi.

Volkswagen Transporter 7HK 1.9  Tdı N1 sınıfı 2+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 2800 kğ olan camlı koltuklu  kamyoneti, 6 kişilik koltuk ilavesi yapılarak, Kamyoneti Otomobile Çevirme Araç Tadilat Projesi ile M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirmek mümkündür.

Volkswagen Transporter 7HK 1.9  Tdı N1 sınıfı 2+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 3000 kğ olan camlı  kamyoneti, 6 kişilik koltuk montajı yapılarak, Kamyoneti Otomobile Çevirme Araç Tadilat Projesi ile M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirmek mümkündür.

Volkswagen Transporter 7HK 2.5  tdı N1 sınıfı 2+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 2800 kğ olan yandan camlı çift sıra koltuklu kamyoneti, 6 kişilik koltuk ilavesi ve cam montajı yapılarak, Kamyoneti Otomobile Çevirme Araç Tadilat Projesi ile M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirmek mümkündür.

Volkswagen Transporter 7HK 2.5  tdı N1 sınıfı 2+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 3000 kğ olan yanları camlı çift sıra koltuklu kamyoneti, 6 kişilik koltuk ilavesi yapılarak, Kamyoneti Otomobile Çevirme Araç Tadilat Projesi ile M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirmek mümkündür.

Volkswagen Transporter 7HK 1.9  tdı N1 sınıfı 4+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 2800 kğ olan yanları camlı çift sıra koltuklu kamyoneti, 6 kişilik koltuk montaj işlemi yapılarak, Kamyoneti Otomobile Çevirme Araç Tadilat Projesi ile M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirmek mümkündür.

Volkswagen Transporter 7HK 2.5 tdı N1 sınıfı 4+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 2800 kğ olan yanları camlı çift sıra koltuklu kamyoneti, 6 kişilik koltuk montaj işlemi yapılarak, Kamyoneti Otomobile Çevirme Araç Tadilat Projesi ile M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirmek mümkündür.

Volkswagen Transporter 7HK 2.5  tdı N1 sınıfı 4+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 3000 kğ olan  kamyoneti, 6 kişilik koltuk montaj işlemi yapılarak, Kamyoneti Otomobile Çevirme Araç Tadilat Projesi ile M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirmek mümkündür.

Volkswagen Transporter 7HK 1.9  tdı N1 sınıfı 4+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 3000 kğ olan yandan camlı çift sıra koltuklu kamyoneti, 6 kişilik koltuk ve cam montaj işlemi yapılarak, Kamyoneti Otomobile Çevirme Araç Tadilat Projesi ile M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirmek mümkündür.

Volkswagen Transporter 7HK 2.5 tdı N1 sınıfı 2+1 kişilik kamyonette, 3 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı 6+1 otomobile çevirme araç tadilat projesi.

 

MERCEDES VİTO  KAMYONETİ OTOMOBİLE ÇEVİRME

Mercedes Vito 639 N1 sınıfı 2+1 kamyonete, 5 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirme araç projesi

Mercedes Vito 639 N1 sınıfı 4+1 kamyonetten, M1 sınıfı 4+1kişilik  otomobile çevirme araç projesi

Mercedes Vito 639 4+1 kamyonete, 2 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı  6+1 otomobile çevirme araç projesi

Mercedes Vito 639 4+1 kamyonete, 3 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı 8+1 otomobile çevirme araç projesi

Mercedes Vito 639 5+1 kamyonete, 1 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı 6+1 otomobile çevirme araç projesi

Mercedes vito kamyoneti otomobile çevirme

Mercedes Vito Kamyoneti Otomobile Çevirme

 

MERCEDES VİAONO KAMYONETİ OTOMOBİLE ÇEVİRME

Mercedes Viano 5+1 kişilik  N1 sınıfı kamyonet olan azami yüklü ağırlığı 2940 kğ olan viano kamyoneti, Kamyoneti Otomobile Çevirme Projesi yapılarak 5+1 kişilik M1 sınıfı otomobile çevirmek mümkündür.

Mercedes Viano 639.813 tip N1 sınıfı 5+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 2940 kğ olan kamyonet araca, Kamyoneti Otomobile Çevirme Araç Proje çizimi yapılarak ve bir koltuk montajı yapılarak 6+1 kişilik M1 sınıfı otomobile çevirmek mümkündür.

Mercedes Viano 639.815 tipi N1 sınıfı 5+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 2940 kğ olan kamyonet araca, Kamyoneti Otomobile Çevirme Araç Proje çizimi yapılarak ve bir koltuk montajı yapılarak 6+1 kişilik M1 sınıfı otomobile çevirmek mümkündür.

Mercedes Viano 639.813 tip N1 sınıfı 5+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 2940 kğ katar ağırlığı 4770 kğ olan kamyonet araca, Kamyoneti Otomobile Çevirme Araç Proje çizimi yapılarak ve bir koltuk montajı yapılarak 6+1 kişilik M1 sınıfı otomobile çevirmek mümkündür.

Mercedes Viano 639.813 tipli N1 sınıfı 5+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 2940 kğ olan kamyonet aracı, Kamyonet aracı otomobile çevirme araç tadilat projesi ile M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirmek mümkündür.

Mercedes Viano 639.815 tipli N1 sınıfı 5+1 kişilik azami yüklü ağırlığı 2940 kğ olan kamyonet aracı, Kamyonet aracı otomobile çevirme araç tadilat projesi çizilerek M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirmek mümkündür.

 

VOLKSWAGEN TRANSPORTER KAMYONET'TEN OTOMOBİLE ÇEVİRME

Volkswagen N1 sınıfı Transporter panelvan 2.5 tdı cıytvan 4+1 kamyonete, 2 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı 6+1 kişilik otomobile çevirme

Volkswagen N1 sınıfı Transporter panelvan 2.5 tdı 4+1 cityvan kamyonete, 4 koltuk montajı yapılarak M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirme

Volkswagen N1 sınıfı Transporter 7hk 2.5 tdı 2+1 kişilik kamyonette, 3 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı 6+1 otomobile çevirme araç tadilat projesi.

Volkswagen Transporter 2.5 tdı 7hk 2.5 tdı M1 sınıfı 8+1 otomobilden, 3 koltuk sökülerek M1 sınıfı 4+1 otomobile çevirme araç projesi 

Transporter Kamyoneti Otomobile Çevirme
TRANSPORTER KAMYONETİ OTOMOBİLE ÇEVİRME

 

OPEL COMBO KAMYONETİ OTOMOBİLE ÇEVİRME

Fabrikadan 1+1 veya 4+1 panelvan kamyonet olarak üretilen araçların bir kısmı 1+1 kişilik N1 sınıfı panelvan kamyonete cam açılıp, 3 kişilik koltuk montajı yapılarak araç   4+1 kişilik M1 sınıfı otomobile çevrilebilmektedir. Fabrikadan 4+1 yanları camlı N1 sınıfı panelvan kamyonetten 4+1 kişilik M1 sınıfı 5 kişilik otomobile araç projesi ile çevrilebilmektedir. Bunun için yapılması gereken önce kamyonetten otomobile araç tadilat projesi yapılması gerekmektedir. Araç tadilat projesi yapıldıktan sonra araç projesi ile birlikte tüvtürk araç tadilat muayenesi yapılması gerekmektedir, tüvtürk araç tadilat muayenesine araç girerken arka emniyet kemerleri e belgeli olması ve üçgen emniyet kemerli (şöför koltuğu kemeri) olarak girmesi gerekmektedir. Kamyoneti otomobile çevirme araç  tadilat muayenesi aynı zamanda genel muayene yerinede geçmektedir ve 2 yıllık muayene olmaktadır. Tüvtürk araç tadilat muayeneleri 01 Ocak 2023 yılı itibari ile 1.149 lira olmuştur. araç tadilat muayenesi yapıldıktan sonra ruhsat sahibi kamyoneti otomobile çevirme projesi, araç muayene raporu, araç tadilat tespit raporu ile birlikte notere başvuru yaparak aracını kamyonetten otomobile çevirmiş olur. 01 Ocak 2023 yılı kamyoneti otomobile çevirme araç ruhsat ücreti 717 lira olmuştur.

Opel Combo Kamyoneti Otomobile Çevirme
Opel Combo Kamyoneti Otomobile Çevirme

 

Kamyonet otomobile nasıl çevrilir?

1. Kamyoneti otomobile çevirmek için öncelikli olarak kamyonetten otomobile dönüşüm projesi yapılması gerekmektedir.                             

2. Araç projesi yapıldıktan sonra ikinci adım olarak kamyonetten otomobile çevirme projesi ile  tüvtürk'te araç tadilat muayenesi yapılması gerekmektedir. 2023 yılı araç tadilat muayenesi ücreti 507 liradan 1.149 liraya yükseltilmiştir.

3. Araç tadilat muayenesi yapıldıktan sonra, araç sahibi kamyonetten minibüse çevirme araç projesi, tüvtürk tespit raporu ve tüvtürk araç tadilat muayene raporu  ile birlikte notere başvuru yaparak araçlarını n1 sınıfı 2 kişilik kamyonetten m1 sınıfı 4 kişilik otomobile çevirmiş olurlar. 2023 yılı  kamyonet aracı otomobile çevirme noter araç ruhsat değişim ücreti 291 liradan 717 liraya yükseltilmiştir.

4. Noterde aracı kamyonetten otomobile çevirme araç ruhsatı ve kamyonetten otomobile çevirme tadilat projesi ile birlikte nakil vasıtaları vergi dairesine başvuru yaparak maliyede kamyonet gözüken vergi kaydını otomobile çevirmeleri gerekmektedir. Kamyonetten otomobile çevrilme kaydı yapılmaması durumunda ilerde cezalı ödemek zorunda kalabilirsiniz.

 

KAMYONETİ OTOMOBİLE ÇEVİRME AVANTAJLARI

Kamyonet aracın yıllık olan araç muayenesi, Otomobil olunca aracın araç  muayenesi 2 yıla çıkıyor.

Trafik sigortası kamyonetten otomobile dönüşüyor, trafik sigortası fiyatı düşüyor

Hız limitleri otomobil sınıfına yükseliyor

Mercedes Vito Kamyoneti Otomobile Çevirme
Mercedes Vito Kamyoneti Otomobile Çevirme Mercedes Vito 639 N1 sınıfı 2+1 kamyonete, 5 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı 8+1 kişilik otomobile çevirme araç projesi

Mercedes Vito 639 N1 sınıfı 4+1 kamyonetten, M1 sınıfı 4+1kişilik  otomobile çevirme araç projesi

Mercedes Vito 639 4+1 kamyonete, 2 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı  6+1 otomobile çevirme araç projesi

Mercedes Vito 639 4+1 kamyonete, 3 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı 8+1 otomobile çevirme araç projesi

Mercedes Vito 639 5+1 kamyonete, 1 koltuk ilavesi yapılarak M1 sınıfı 6+1 otomobile çevirme araç projesi

Opel Combo N1 sınıfı 1+1 kişilik kamyonetten, M1 sınıfı 4+1 kişilik otomobile çevirme

Mercedes Viano 639 4+1 kişilik N1 sınıfı kamyonete , 2 koltuk ilavesi yapılarak 6+1 kişilik M1 sınıfı otomobile çevirme projesi

Mercedes Viano 639 4+1 kişilik N1 sınıfı kamyonete , 3 koltuk ilavesi yapılarak 8+1 kişilik M1 sınıfı otomobile çevirme projesi

Mercedes Viano 639 5+1 kişilik N1 sınıfı kamyonetten ,  5+1 kişilik M2 sınıfı otomobile çevirme projesi

Mercedes Viano 639 5+1 kişilik N1 sınıfı kamyonete , 1 koltuk ilavesi yapılarak 6+1 kişilik M1 sınıfı otomobile çevirme projesi

Mercedes Viano 639 8+1 kişilik M1 sınıfı otomobil araçtan, 2 koltuk sökülerek aracın  6+1 kişilik M2 sınıfı otomobile çevirme projesi

Mercedes N1 sınıfı Vito kamyoneti, M1 sınıfı otomobile çevirme araç tadilat projesi

Mercedes N1 sınıfı Viaono kamyoneti, M1 sınıfı otomobile çevirme

Volkswagen N1 sınıfı transporter 2.5 tdı panelvan aracı M1 sınıfı otomobile çevirme

Opel Combo N1 sınıfı kamyoneti, M1 sınıfı otomobile çevirme

 

KANGO OTOMOBİLE ÇEVİRME

OPEL COMBO OTOMOBİLE ÇEVİRME

FORD COURİER OTOMOBİLE ÇEVİRME

FORD CONNECT OTOMOBİLE ÇEVİRME

KANGO OTOMOBİLE ÇEVİRME

VİTO OTOMOBİLE ÇEVİRME

TRANSPORTER OTOMOBİLE ÇEVİRME

 

 

Kamyoneti otomobile çevirme projesi ne kadar?, Ford Connect Kamyoneti Otomobile Çevirme, Renault Kango Otomobile Çevirme, Opel Corsa Kamyoneti Otomobile Çevirme, Opel Combo Kamyoneti Otomobile Çevirme, Opel Corsa Kamyoneti Otomobile Çevirme, Ford Connect Kamyoneti Otomobile Çevirme, Ford Courier Kamyoneti Otomobile Çevirme. Büyükçekmece kamyoneti otomobile çevirme, Beylikdüzü  kamyoneti otomobile çevirme, Avcılar  kamyoneti otomobile çevirme, Küçükçekmece  kamyoneti otomobile çevirme, Bakırköy  kamyoneti otomobile çevirme, Güngören  opel corsa kamyoneti otomobile çevirme, Bağcılar  ford courier kamyoneti otomobile çevirme, Zeytinburnu  kamyoneti otomobile çevirmeBayrampaşa  kamyoneti otomobile çevirme, Arnavutköy  kamyoneti otomobile çevirme, Gaziosmanpaşa  kamyoneti otomobile çevirme, Kadıköy  kamyoneti otomobile çevirme, Ataşehir  kamyoneti otomobile çevirme, Sancaktepe  kamyoneti otomobile çevirme, Sultanbeyli  kamyoneti otomobile çevirme, Tuzla  kamyoneti otomobile çevirme, Maltepe  kamyoneti otomobile çevirme, Beykoz  kamyoneti otomobile çevirme, Beşiktaş kamyoneti otomobile çevirme, Kartal otomobili kamyonete çevirme, Silivri Kamyoneti otomobile çevirme, Çatalca kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi. istanbul kamyoneti otomobile çevirme, tekirdağ kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi, Edirne kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi, Kırklareli kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi, Kocaeli kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi, Sakarya kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi, Bursa kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi, Çanakkale kamyoneti otomobile çevirme araç tadilat projesi